Facebook považujeme za jeden ze způsobů poskytování našich služeb. Kontakt pracovníků s uživateli je vymezen provozní dobou, střídají se v něm pracovníci terénní formy Klubu Coolna dle předem daného rozpisu služeb. Práce s profilem je vymezena pracovní dobou a přítomností pracovníka v zaměstnání.

V informacích o profilu Pracovníci Streetwork jsou uvedena jména a pozice pracovníků terénní formy Klubu Coolna Znojmo, provozní doba Klubu Coolna, streetworku i jeho online formy. Zájemci o službu streetwork online si také v informacích o profilu mohou přečíst veřejný závazek a zásady poskytovaných služeb Klubu Coolna Znojmo. Najdou tam také podmínky uzavírání přátelství, principy nízkoprahovosti a základní informace o tom, jak a kde mohou využívat streetwork ve Znojmě společně s vyjmenováním forem kontaktů (mobil, email), které mohou při komunikaci se streetworkery využívat.

Důraz je kladen na zabezpečení soukromí profilu a jeho pravidelnou kontrolu, tak aby byl zaručen princip anonymity.

Ukázka smlouvy se zájemcem o službu streetwork online:

Ahoj, tuto zprávu dostávají všichni při prvním kontaktu. Jsme terénní sociální pracovníci (streetworkeři) nízkoprahového Klubu Coolna a tohle je náš pracovní profil. Chtěli bychom, abyste věděli, že nás můžete kontaktovat v případě, že budete řešit jakoukoli důležitou věc a budete chtít poradit či pomoc. Klub Coolna je tu hlavně proto, aby byl lidem po ruce ve chvílích, kdy si neví rady s problémem, který se jen těžko řeší doma a nebo ve škole. V případě, že budete naše služby potřebovat, neváhejte se, prosím, na nás obrátit. Přáteli na facebooku můžeme zůstat ale i v případě, že nic neřešíte a jste šťastni. Naše služba je celá zdarma a anonymní (nikdo se nedozví, že jsme spolu v kontaktu). Měli by jste také vědět, že vás budeme oslovovat s různými preventivními tématy. Pokud tedy souhlasíš s touto dohodou, přidáme se navzájem do přátel. Pokud nesouhlasíš, nic se neděje, můžeš si to kdykoli rozmyslet. Tak jako si můžeš kdykoli naši dohodu vzít zpět a z přátel mne vykopnout. Jestli ti není něco jasný, klidně napiš. Rádi vysvětlíme. Hezký den přeje tým KLUBU COOLNA ZNOJMO. (pracujeme s cílovou skupinou od 11 – do 26 let ) !!!!