Maringotka Klubu Coolna oslaví 2. narozeniny!

Své druhé narozeniny oslaví v pátek dne 29. srpna 2014 maringotka Klubu Coolna na Holandské ulici u skatepoolu ve Znojmě. „Slavit začneme v 15 hodin odpoledne přímo u maringotky za mateřskou školou a končit kolem 18:00 odpoledne. Narozeniny oslavíme stylově hudbou a volnočasovými aktivitami, které mají mladí lidé rádi. Program bude velmi bohatý. Rád bych touto cestou pozval všechny, aby se přišli podívat, zahrát si nebo se zeptat na cokoli, co je zajímá v souvislosti s naší činností.“ sdělil vedoucí Klubu Coolna, Mgr. Robert Knebl

Na co se můžete těšit?
Na celé odpoledne je pro Vás připravený hudební program, o který se postarají známí interpreti a dj´s ze Znojma – George Czap, Angel Brown, DJ Kudrnc a další. Připravili jsme pro Vás několik zajímavých workshopů. Skupina Poi Hypnotik show se s Vámi podělí o žonglérské umění, které si sami budete moci vyzkoušet. Stejně tak tomu bude i u workshopu s taneční skupinou Mighty Shake. V průběhu dne si budete moci zkusit i sprejování na sololity – Graffity Jam. Budete mít možnost seznámit se známými i méně známými volnočasovými aktivity mladých lidí. K dispozici bude stolní fotbálek, badminton, slackline – chůze na popruhu, flowerstick – žonglování s hůlkami, frisbee či diabolo. V průběhu programu se odehraje turnaj ve stolním fotbálku. Všem zúčastněným i výhercům jsou připraveny hodnotné ceny. Máte se na co těšit!

Celý program je samozřejmě bezplatný a určený pro všechny, kteří si chtějí užít příjemný den nabitý pozitivní náladou. Těšíme se na Vás! Tým Klubu Coolna

Autor: Bc. Linda Brzoňová

Dotazy nejsou povoleny.